תכנון נכון של מטבח

כשבונים בית חשוב מאד לתכנן אותו כראוי ולקחת בחשבון למשל כיווני אוויר, ניצול מקסימלי של אור, חלוקת החדרים בבית וכדו'. חלק מתכנון הבית הוא כמובן תכנון נכון של מטבח, שמהווה כיום חלק מרכזי בבית, ולמעשה לעיתים אפילו חלק משמעותי מהסלון והאירוח. לכן, יש לקחת בחשבון תכנון נכון של מטבח לפי שלבים, בעלי מקצוע, חומרי גלםמהו שליכט צבעוני?

בבניית ושיפוץ הבית אנו מוצאים את עצמנו משקיעים המון זמן וכסף על מנת לעצב את הבית לפי הטעם שלנו, בשנים האחרונות שימוש בשפכטל צבעוני לצביעת קירות פנים וחוץ הבית משדר מראה יוקרתי ואסתטי מה שנותן לנו את התשובה העיצובית הנכונה לבית.

 

אז מה זה בעצם שליכט צבעוני?מהו בלוק פומיס? יתרונות? ולמה לבחור בו?

 

כאשר אנו מחליטים להתחיל בבנית שלד הבית, אנו חייבים לשים לנגד ענינו את חשיבות הבניה הירוקה והאם המוצרים עומדים בתקנים הנדרשים,  מלבד השיקול הכספי בתכנון הבניה אנו חייבים לשקול את המאפיינים השונים של סוגי הבלוקים.

במאמר זה הייתי רוצה לשים דגש על תכונות בלוק ה"פומיס" שנחשב למוצרבחירת אבן וקרמיקה לחיפוי וריצוף הבית

הריצוף בבית מהווה אלמנט עיצובי משמעותי בעיצוב הבית, כמו גם חיפוי הקירות בחדרי האמבטיה ואפילו כאלמנט דקורטיבי בסלון. לפני שבוחרים ריצוף או חיפוי, כדאי להתעניין קצת בדגמים הקיימים, באפשרויות הריצוף השונות, בגדלים השונים ובפתרונות ריצוף במקרים שונים וכו'. קחו בחשבון את כל החסרונות והיתרונות שיש בכל סוג של ריצוףהכן ביתך לחורף - איטום ובידוד

החורף הישראלי הוא אומנם לא מהקשים בעולם, אבל מזמן לנו לשמחתנו גשם ורטיבות. עם כל אהבתנו לגשם, חשוב להכין את הבית היטב לקראתו, כדי לא להיקלע למצב שהגשם מטפטף לכם לתוך הבית. איטום מתאים ומקצועי ימנע דליפות ורטיבויות מהגג ומהקירות, וישמור על הבית שלכם אטום מפני חדירה של גשם ומבודד מפני חדירה שלמה ההבדל בין צנרת SP לצנרת פקסגול PEX?

אז אחרי שהתלבטנו מה לשפץ, לשבור ולחדש הגענו לשלב של בחירת הצנרת בשירותים במלקחת ובמטבח הרבה שואלים אותנו אז מה עדיף SP או PEX (פקסגול)?
אנשים פרטיים ובעלי מקצוע רבים, (שיפוצניקים ואינסטלטורים) מוצאים את עצמם מתלבטים בסוגייה הזה, אני כבר אקדים ואומר שהתשובה היא לא החלטית ויש דעות לכאן ולכאן מאחר ויש בכל אחתאז מהי בניה קלה?

בשנים האחרונות כולם מדברים על "בניה קלה", "בניה מודולרית" או "בניה מתועשת" ויש כאלה שיקראו לה "בניה טרומית"  אז מהי בעצם בניה קלה? למה היא חשובה כל כך? ומה בכל זאת יגרום לנו לחשוב פעמיים אם לבחור בה, במאמר הבא אני ארצה לספר לכם על היתרונות והחסרונותטופס התקשרות מהיר